Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018

Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018, którego organizatorem jest Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, odbędzie się w piątek 16 listopada br. (godz. 11 – 16), podobnie jak w roku ubiegłym w Sali pod Kopułą w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii (Warszawa, Plac Trzech Krzyży 3).

Forum Przedsiębiorczości Kobiet wpisuje się w kalendarz światowych wydarzeń organizowanych w Dniu Przedsiębiorczości Kobiet (WED – Women’s Entrepreneurship Day) na całym świecie, a główne wydarzenia odbywają się w siedzibie ONZ w Nowym Jorku.

Motywem przewodnim WED na całym świecie jest przesłanie „Jak Blockchain, Sztuczna Inteligencja, Wirtualna Rzeczywistość i nowe technologie wzmocnią pozycję kobiet w biznesie!”

W czasie wydarzenia zaprezentowane zostaną praktyczne zastosowania nowych technologii w biznesie – pod hasłem “Zaprzyjaźnij się ze Sztuczną Inteligencją … to się już dzieje – Blockchain, Wirtualna Rzeczywistość, Rozszerzona Rzeczywistość, Robotyka i inne technologie w biznesie” ze szczególnym uwzględnieniem branży Fashion & Design, która dzięki technologii Blockchain jest obecnie rewolucjonizowana.

W czasie Forum Przedsiębiorczości Kobiet odbędzie się uroczysta promocja książki z serii “Ambasador Przedsiębiorczości w Polsce. Nigdy! Nie poddawaj się“ oraz jej angielskiej wersji “Ambassador of Entrepreneurship in Poland. Never Give Up!”, aby promować przedsiębiorcze kobiety w Polsce i ich firmy na arenie międzynarodowej.

Książka ma charakter poradnika i jest unikalnym zbiorem niepublikowanych nigdzie dotąd życiowych, inspirujących lekcji przedsiębiorczości, popartych doświadczeniami Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet – 21 wyjątkowych kobiet z całej Polski, które są w różnym wieku, prowadzą firmy w różnej skali, działają w różnych branżach i rozwijają działalność w różnych krajach na świecie. Wszystkie panie łączy podobny sposób przedsiębiorczego sposobu myślenia, który porażki traktuje jako sukces przesunięty w czasie. Z raportu PARP wynika, że w Polsce jest ponad 2 miliony firm. W każdym  roku  rejestruje się około 360 tysięcy nowych firm. Smutne, że w tym samym czasie likwiduje swoją działalność około 287 tysięcy przedsiębiorstw. Dlaczego jedni potrafią, a inni rezygnują po zderzeniu z porażką? Kobiety, które wspólnie z nami napisały tę książkę są symbolami niezależności finansowej oraz sukcesu i dzielą się własnymi doświadczeniami, aby inspirować innych do działania.

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia www.ambas.org/forum-przedsiebiorczosci-kobiet-2018.

Powiązane

koncert flamenco w Warszawie
Carmela Riqueni i Samara Montañez z koncertem flamenco w Warszawie
money-2696219
Edukacja finansowa? Tego powinno się uczyć dzieci już w szkole podstawowej!
biznesaria
Nie ma przepisów ograniczających sposób prowadzenia firmy ani dystrybucji jej zysków

Mariola

Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet

“Jestem kobietą przedsiębiorczą, pomysłodawczynią i fundatorką tej platformy informacyjno-networkingowej.

Przedsiębiorczość to stan ducha, a nie zawartość portfela. Działanie, poszukiwanie, kreatywne myślenie, współpraca – to właśnie jest przedsiębiorczość!

Kobieta Przedsiębiorcza.com jest wirtualną przestrzenią, która służy wymianie informacji i doświadczeń. Według nas kluczem do sukcesu są: networking – współpraca i mentoring – najstarsza metoda uczenia ludzi przez ludzi.”

Popularne

koncert flamenco w Warszawie
Carmela Riqueni i Samara Montañez z koncertem flamenco w Warszawie
money-2696219
Edukacja finansowa? Tego powinno się uczyć dzieci już w szkole podstawowej!
biznesaria
Nie ma przepisów ograniczających sposób prowadzenia firmy ani dystrybucji jej zysków
gabinetyKlub -K 1
Gabinety na wynajem. Klub-K rusza z nową inicjatywą!
Scroll to Top