Klub K, Wydarzenia

Klub K – Klub Kobieta Przedsiębiorcza

Kochane przesiębiorczynie, jesteśmy z Wami i dla Was. Nowe spojrzenie na Klub K, w domyśle Kobieta Przedsiębiorcza, jest miejscem, do którego będziecie chętnie wracać.

Kilkuletnie poszukiwania najlepszej formuły rozpowszechniania idei przedsiębiorczości, networkingu i wsparcia biznesowego, skutkowało decyzją założenia Klubu K.

„Spotkania” wielu Kobiet Przedsiębiorczych w Polsce i za granicą utwierdzało nas w przekonaniu, że wymiana opinii, doświadczeń, pozyskiwanie nowej wiedzy to istotne elementy inspirujące do rozwoju i zmian kierunków postępowania aby czerpać jak najwięcej satysfakcji z prowadzenia własnego biznesu.

Rozmawiając z różnymi osobami o potrzebach przedsiębiorców na różnych etapach prowadzenia ich firm utwierdziło nas w przekonaniu jak ważne są spotkania z właściwymi specjalistami z danych dziedzin oraz spotykania ludzi którzy mają podobne dylematy.

Pomimo dostępnej wiedzy gubimy się w natłoku informacji. Często potrzebna jest interakcja z drugim człowiekiem poruszającym się w podobnych obszarach życia.

Klub K - Klub Kobieta Przedsiębiorcza

Klub K – Klub Kobieta Przedsiębiorcza

I tak oto powstał na warszawskiej Białołęce Klub K gdzie oferujemy:

  • spotkania typu „tink-tank” mające na celu dzielenie się wiedzą
  • tematyczne grupy wsparcia
  • pozyskiwanie wiedzy w formie warsztatów pod hasłem – BiznesAria – sztuka tworzenia biznesu, w ramach których będziemy dokonywać analizy potrzeb, umiejętności i kompetencji.
  • będziemy wytyczać cele krótko i długoterminowe z zachowaniem kierunku w którym dana osoba chce podążać.
  • gabinety gdzie oferujemy spotkania indywidualne z:

-Business Coach-em/Mentor-em
-Psychologiem
-Trenerem rozwoju osobistego
-Doradcą finansowym i prawnym