Kobiecym okiem, Wydarzenia

„Sukces niekoniecznie w szpilkach” – projekt studencki Kobieta Przedsiębiorcza

Projekt Kobieta Przedsiębiorcza

to projekt organizowany przez Fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Wydarzenie stworzone specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Gdzie i kiedy?

Ogólnopolska konferencja potrwa od 10 do 13 maja i odbędzie się online. W ciągu tych czterech dni wystąpi osiem prelegentek, które dostarczą wiedzę z zakresu motywacji, biznesu, psychologii, a także rozwoju osobistego. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zaczerpnięcia inspiracji od osób, które chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, a także cennymi wskazówkami.

Prelegentki  konferencji

Wśród prelegentek znajdą się Sylwia Królikowska, Malwa Wawrzynek (założycielka PRÊT-À-CREATE), czy Aleksandra Juszkiewicz. Dodatkowo prócz wspaniałych gości nie zabraknie również konkursów, w których to będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. A to wszystko w przyjaznej i pełnej motywacji atmosferze.
Po więcej szczegółów dotyczących wydarzenia Przedsiębiorcza Kobieta zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony na Facebooku. Możemy zdradzić, że dla uczestniczek przygotowałyśmy specjalną niespodziankę, którą już w piątek ogłosimy na wydarzeniu.

Zapisz się!

Link do zapisów na wydarzenie: https://sfbcc.clickmeeting.com/maraton-online-z-pk/register